MASAŻ MOBILNY z dojazdem do klienta w Bielsku-Białej

Mam na imię Martyna, jestem dyplomowanym masażystą. Moja praca jest moją pasją a zadowolenie klienta/pacjenta jest dla mnie najważniejsze, dlatego też masuję z pełnym zaangażowaniem starając się poprawić kondycję fizyczną drugiej osoby, redukując ból, bądź po prostu odprężyć ciało. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i profesjonalnie.

Masaż klasyczny częściowy / całościowy

Idealny dla osób poszukujących szybkiego oraz skutecznego odprężenia i relaksacji. Doskonale wpływa na poprawę stanu mięśni, obniża ich napięcie oraz poprawia ogólne samopoczucie.

Drenaż limfatyczny

Jedna z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych np. problemów "ciężkich nóg". Przyjemna technika masażu pobudza układ limfatyczny, likwiduje skurcze i bóle nóg.

Masaż relaksacyjny częściowy

Rozluźnia napięte mięśnie, głęboko uspokaja i wycisza. Przywraca siły witalne i dobre samopoczucie. Usuwa objawy zmęczenia i pozytywnie wpływa na ogólny stan organizmu.

Sekret rytualny masaż świecą

Masaż świecą, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu ma formę niepowtarzalnego rytuału. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, świeca doskonale nawilża skórę nadając jej miękkości i elastyczności, a jej wyszukane kompozycje zapachowe zapewniają niesamowite doznania zmysłowe.

Masaż relaksacyjny stóp, dłoni

Odpręża, uspokaja i wycisza. Precyzyjnie wykonane techniki uciskania stop lub dłoni polepszają cyrkulację krwi, zwiększając przemianę materii oraz usprawniają uwalnianie toksyn z organizmu.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Relaksacyjny masaż, który odpręża i ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, poprawia trofikę mięśni na zmęczone mięśnie mimiczne. w połączeniu ze specjalistycznym masażem skroni daje niezapomniane uczucie pełnego i błogiego relaksu, a wykonany na bazie naturalnych ekstraktów nawilżających dodatkowo ujędrnia delikatnie skórę twarzy.

Masaż klasyczny typowy dla mężczyzn / sportowy

Idealny dla osób poszukujących szybkiego oraz skutecznego odprężenia i relaksacji. Doskonale wpływa na poprawę stanu mięśni, obniża ich napięcie, poprawia krążenie krwi i ogólne samopoczucie. Specjalne techniki masażu dobrane do układu mięśni mężczyzny wzmacniają je, pozbywają zakwaszenia, rozluźniają.

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż kobiet w ciąży stosuje się w celu zmniejszenia napięć mięśniowych wynikających ze zmian, jakie zachodzą w ciele kobiety ciężarnej (pogłębienie lordozy lędźwiowej, zwiększenie masy ciała, zmiana środka ciężkości) oraz dla poprawy samopoczucia i zrelaksowania przyszłej mamy. Poprzez dotyk, efekt rozluźnienia całego ciała ma wpływ nie tylko na mamę, ale również na dziecko, które reaguje na bodźce, co można zauważyć w trakcie wykonywania masażu (uspokaja się i nie kopie).

Masaż gorącą czekoladą częściowy / całościowy

Czekoladowy masaż - odżywczy z wykożystaniem prawdziwej czekolady, to połączenie pzyjemnego z pożytecznym. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychicne ukojenie. To dlatego masaż czekoladowy cieszy się wzrastająca popularnością.

Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom, wśród których należy wymienić między innymi: dobroczynne lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A iE czy magnez. Czekolada przeciwdziała również przedwcvzesnemu starzeniu się organizmu.

Już jednorazowy seans wykazuje działanie:

  • uspokajające, łagodzące stres,
  • poprawiające nastrój, odprężające,
  • odżywcze dla skóry,
  • poprawiające koloryt skóry,
  • zmniejszające widoczność cellulitu,
  • poprawiające elastyczność skóry,
  • przywracające równowagę między ciałem i umysłem,
  • łagodzące dolegliwości ze strony układu nerwowego, krążenia oraz oddechowego.

W mojej ofercie można znaleźć również masaże bańką chińską i inne.

Zapytaj o szczegóły

MASAŻ MOBILNY z dojazdem do klienta MASAŻ MOBILNY z dojazdem do klienta
Salon Masażu Oaza Spokoju

Masuję z myślą Tobie – wyjątkowej osobie, ale spiętej, zestresowanej, zmęczonej, która potrzebuje chwili odprężenia do normalnego funkcjonowania.

Salon Masażu Oaza Spokoju Salon Masażu Oaza Spokoju

Cennik masaży / zabiegów

Rodzaj zabiegu Cena za 30 minut Cena za 60 minut
Masaż leczniczy całościowy 110 zł
Masaż leczniczy częściowy 80 zł
Masaż relaksacyjny całościowy 100 zł
Masaż relaksacyjny częściowy 70 zł
Masaż rąk 60 zł 100 zł
Masaż brzucha 40 zł
Masaż nóg 50 zł
Masaż dłoni 40 zł
Masaż stóp 40 zł
Masaż karku i szyi 60 zł
Masaż tkanek głębokich 60 zł 120 zł
Masaż bańką chińską 70 zł 110 zł
Masaż czekoladą 70 zł 120 zł
Wystawianie baniek magnetycznych HACi + masaż 60 zł 130 zł
Masaż klasyczny typowy dla mężczyzn / sportowy 90 zł 130 zł
Masaż dla kobiet w ciąży 60 zł 110 zł

MASAŻ MOBILNY z dojazdem do klienta!

Polecam: masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż brzucha, masaż kończyn górnych, masaż kończyn dolnych, masaż dłoni, masaż stopy, masaż karku i szyi, masaż bankami Chinkami, masaż czekoladą, masaż tkanek głębokich, wystawianie baniek magnetycznych HACI.